«Впіймали, як я з хлопцями курив «травку»: ексхавбек «Зорі» відверто зізнався, чому його відрахували з «Динамо»

Динамо Київ 26 Вересня, 09:25 1175
«Впіймали, як я з хлопцями курив «травку»: ексхавбек «Зорі» відверто зізнався, чому його відрахували з «Динамо» | 19-27
Вихованець «Динамо» та ексхавбек «Зорі» Максим Казаков, який нині виступає за «Дружбу» (Мирівка) з Другої ліги, розповів, чому його відрахували з академії київського клубу.

В інтерв’ю для сайту «Український футбол» Максим Казаков детально розповів історію, через яку його відрахували з академії київського Динамо.

«Ми були з Динамо на турнірі у Конотопі, і після гри тренери нас з хлопцями спіймали у готелі, як ми курили траву. Нас було чоловік вісім-десять, а відрахували з Динамо лише мене та ще одного хлопця Олега Бручинського».

Півзахисник заявив, що директор академії Олександр Іщенко обіцяв, що тренери Динамо будуть спостерігати за грою Казакова, але цього не було.

«Перед тим, як мене вигнали, пам’ятаю тодішній директор академії Олександр Олексійович Іщенко у телефонній розмові казав мені, що за мною будуть продовжувати слідкувати тренери Динамо, будуть їздити на усі ігри Арсеналу і все таке. Мовляв, це тимчасове заслання. На практиці, нічого такого не було».

Також Іщенко обіцяв, що знайде команду для Казакова, але він так і не дочекався ніякої інформації. Зрештою, футболіст опинився в Арсеналі.

«Ще й Іщенко мені обіцяв знайти команду. Я чекав місяць чи півтора, але так і не дочекався від нього ніякої інформації. Знаючи про мою ситуацію, мені зателефонував тренер Арсеналу Олег Вікторович Волотек та запросив до команди. Бручинський, до речі, тоді також зі мною перейшов до Арсеналу», — розповів Казаков.
  • Казаков цього сезону зіграв дев’ять поєдинків за Дружбу з Мирівки.
  • Футболіст зумів відзначитися одним голом та однією гольовою передачею.
  • Transfermarkt оцінює футболіста в 100 тисяч євро.