Футбол України 27 Вересня, 18:04 704
«Дніпро-1» вилетів з Кубка України після поразки Поліссю у серії пенальті – Назаренко отримав моторошну травму | 19-27
»​Полісся» та СК «Дніпро-1» зустрічалися у матчі 1/8 Кубка України.

Кубок України. 1/8 фіналу

Полісся – СК Дніпро-1 – 1:1 (по пенальті – 5:4)

• Голи: Кушніренко, 90+2 – Адамюк, 77

Полісся у цьогорічному Кубку України вже здолало волочиський Агробізнес з рахунком 2:0. Натомість СК Дніпро-1 стартував у розіграші національного кубка матчем проти житомирян.

Перший тайм поєдинку виявився досить сухим на моменти. Обидві команди намагалися активно пресингувати. На 16-й хвилині «спортклубівцям» вдалося забити: Лєднєв після передачі від Когута точно поцілив, однак арбітр зафіксував офсайд.

По перерві гра стала жвавішою. СК Дніпро-1 розмочив рахунок на 77-й хвилині завдяки вдалому розіграшу кутового та удару у виконанні Адамюка. Наприкінці поєдинку напруга на полі зросла. Вже на компенсованих до другого тайму хвилинах господарі відквитали м'яч: Кравченко скинув на Кушніренка, а той з близької відстані відновив паритет.

У основний час визначити переможця не вдалося, тож гра перетекла в екстратайми. На 112-й хвилині Назаренко отримав жахливу травму, через яку може вибути на тривалий термін.

Матч дійшов до серії пенальті. Перемогу здобуло Полісся – Бойко парирував 11-метровий Гуцуляка. Житомиряни вийшли до 1/4 Кубка України.