«Динамо» вилітає від «Оболоні» з Кубку України на стадії 1/8 фіналу

«Динамо» вилітає від «Оболоні» з Кубку України на стадії 1/8 фіналу | 19-27
«Оболонь» приймала «Динамо» в 1/8 фіналу Кубка України.

Кубок України. 1/8 фіналу

Оболонь – Динамо – 1:0

• Гол: Суханов, 57

Оболонь-Арена вже мала змогу приймати столичне дербі цього сезону, щоправда, в рамках УПЛ. Тоді Динамо перестріляли «пивоварів» з рахунком 4:2. До реваншу в Кубку України господарі підходили з невтішною 4-матчевою безгольовою серією. Тоді як «біло-сині» у двох крайніх матчах настріляли 6 м'ячів у ворота суперника.

Перша половина видалась засушливою на голи – обом командам забракло реалізації. На диво, гості створили більше гострих моментів. Нещерет впорався з кількома небезпечними пострілами Краснопіра. Попов ефектно врятував свої ворота від гармати Суханова. Динамо відповідало не надто прицільними ударами від Беніто.

По перерві Оболонь несподівано відкрила рахунок. Краснопір із правого флангу штрафного віддав під удар Суханову до півкола, а той не підвів. «Біло-сині» кинулись відіграватися, однак м'яч по-зрадницьки не влітав у сітку. Кичак спіймав кураж та протягом лічених хвилин витягнув постріл Буяльського з правого нижнього кута, далі зупинив м'яч на лінії після удару Сироти. Після цієї навали Динамо ще й отримало право розіграти штрафний – капітан пробив у поперечку.

До фінального свистка Оболонь таки зберегла мінімальну перевагу на табло та вибила Динамо з Кубка України!