Світовий футбол 28 Вересня, 10:23 511
«Евертон» створив сенсацію в Кубку ліги: команда Миколенка здолала «Астон Віллу» | 19-27
В Англії пройшли матчі 1/16 фіналу Кубку Англійської ліги. В одному з них «Евертон» українця Віталія Миколенка зіграв в гостях проти «Астон Вілли».

Зазначимо, що після серії невдач «Евертон» виграв другий матч підряд. Раніше вони в АПЛ обіграли «Брентфорд».

«Евертон» відкрив рахунок вже на 15-й хвилині після удару Джеймса Гарнера. На початку другого тайму Домінік Калверт-Льюїн подвоїв перевагу.

У «Астон Вілли» в кінцівці матчу відповів голом Бубакар Камара.

«Евертон» останній раз перемагав «Астон Віллу» ще в березні 2016 року. З тих пір у «ірисок» сім поразок та дві нічиї.

Миколенко вийшов у стартовому складі та був замінений в перерві. Авторитетний статистичний портал Whoscored дав Віталію оцінку — 6,3. Стільки ж у Ешлі Янга, який його замінив.

«Астон Вілла» — «Евертон» — 1:2

Голи: Камара, 84 — Гарнер, 15, Калверт-Льюїн, 50.

«Астон Вілла»: Ольсен, Макгінн (Камара, 46), Торрес, Конса, Кеш, Луїс, Дендонкер (Дінь, 46), Тілеманс (Келлімен, 78), Діабі, Бейлі (Дзаніоло, 31), Дуран (Воткінс, 46).

«Евертон»: Пікфорд, Брентвейт, Тарковскі, Кін, Гаррісон (Макніл, 65), Данджума (Гує, 72), Миколенко (Янг, 46), Паттерсон, Онана (Дукуре 79), Гарнер, Калверт-Льюїн (Бетункал, 72).

Попередження: Воткінс, Дінь, Конса, Луїс — Паттерсон, Тарковскі, Макніл.