«Буде-Глімт» вийшов у фінал Кубку Норвегії після голу в стилі Златана

Світовий футбол 29 Вересня, 10:11 161
«Буде-Глімт» вийшов у фінал Кубку Норвегії після голу в стилі Златана | 19-27
Фаріс Мумбанья забив фантастичний гол через себе.

28 вересня добре знайомий українським уболівальникам клуб «Буде-Глімт» зіграв півфінал Кубку Норвегії проти «Волеренги» (4:2).

До 86-ї хвилини рахунок був нічийним – 2:2. Але за п'ять хвилин до завершення основного часу камерунський нападник Фаріс Мумбанья в найкращих традиціях Златана Ібрагімовича забив переможний гол у матчі. Фарісу вдалося відгукнутися на навіс із лівого флангу і метрів із 13-14 вразити ворота після удару в акробатичному стрибку, оформивши в цьому матчі дубль.

У компенсований час «Буде-Глімт» забив ще один гол. У фіналі «Буде-Глімт» зіграє проти «Мольде».

Цікаво, що 23-річний Мумбанья на тижні відзначився ще й акробатичним порятунком воріт своєї команди в матчі з «Лугано» (0:0).