Світовий футбол 30 Вересня, 21:37 4698
«Жирона» програла «Реалу» битву за лідерство у Ла Лізі – Циганков втратив супермомент, Довбик у тіні шоу Беллінгема | 19-27
Жирона приймала Реал Мадрид у матчі 8-го туру Прімери.

Ла Ліга, 8-й тур

Жирона - Реал Мадрид 0:3

• Голи: Хоселу 17', Чуамені 21', Белліегем 71'.

Після семи турів чемпіонату Іспанії жиронці вперше в історії клубу одноосібно очолили турнірну таблицю, однак вже у наступному матчі мали захищати лідерство проти «бланкос», які відставали лише на 1 пункт.

Зі стартових хвилин підопічні Мічела кинулись в атаку та створили два супермоменти. Еррера головою замикав простріл з флангу – забракло влучності. Після цього Циганков отримав передачу на праву стійку, невдало склався під удар головою, та зачепив стійку.

Реал пережив навалу та відповів не менш гострими атаками. Беллінгем знайшов навісом Хоселу, а той не змарнував нагоди. Вже за 4 хвилини мадридці подвоїли перевагу після розіграшу кутового. Тоні Кроос ідеально подав Чуамені в район 11-метрової позначки. «Бланкос» могли забивати й більше у першій половині. Ще у кількох моментах жиронців якісно підстрахував кіпер.

У перерві Циганкова замінив на полі Валері. Український вінгер отримав найгіршу оцінку в команді за версією Sofascore 6.1, награвши на 0.54 очікуваних голів та 0.06 очікуваних асистів. Точність передач Віктора – 69%.

Забігаючи на перед, Валері не виправдав заміни. У другому таймі темп матчу значно впав, Жирона заколисувала гостей. Лопес та Еррера кілька разів безрезультатно намагались пробити ворота Кепа. Довбик зі своїм одним блідим ударом опинився у тіні. Зрештою, форварда замінили на 60-й хвилині – оцінка 6.9, мізерні 0.07 xG та 0.02 xA.

На 70-й хвилині Беллінгем додав до асисту ще й забитий м'яч. У мегарезультативного англійця 7 голів у 8 матчах за мадридців. За кілька хвилин Джуд пішов відпочивати слідом за Вінісіусом. До слова, бразилець здається повністю готовим до протистояння з Наполі в ЛЧ.

Протистояння за місце під сонцем завершилось брудним підкатом Начо, за який він отримав пряму червону після перегляду VAR. На полі зав'язалась штовханина. Рюдігер і Стуані отримали по «гірчичнику». Постраждалий Порту покинув поле на ношах. Кількісна перевага на останніх хвилинах не допомогла Жироні змінити рахунок на табло – 3:0.

Реал підіймається на перше місце 21 пункт. У Жирони 19 очок (3 місце). На другому місці йде Барселона з 20 балами в активі.