Світовий футбол 1 Жовтня, 11:07 197
«Монако» перестріляв «Марсель» у драматичному матчі та вийшов на перше місце у Лізі 1 | 19-27
«Монако» приймав «Марсель» у рамках 7-го туру чемпіонату Франції.

Ліга 1. Тур 7

Монако – Марсель – 3:2

• Голи: Акліуш, 8, 52, Балогун, 23, – Ндіає, 1, Жіго, 18

У першому таймі команди потішили вболівальників результативністю. Ще на першій хвилині зустрічі Ндіає відгукнувся на навісну передачу та відкрив рахунок у матчі. Відповідь не забарилася – Акліуш переграв голкіпера та поцілив у лівий кут. Жіго знову вивів Марсель вперед, але майже одразу Балогун відновив паритет.

По перерві Акліуш записав у свій актив дубль – півзахисник отримав передачу від Єддера та в один дотик переправив мʼяч у нижній кут. Марсель робив спроби перевернути хід поєдинку, але вони виявилися марними.

Монако завдяки перемозі принаймні тимчасово очолив турнірну таблицю Ліги 1 з 14 очками. На пʼяти наступає Брест, у якого 13 балів та матч у запасі. А ось Марсель опинився на 8 сходинці з 9 пунктами.