Світовий футбол 1 Жовтня, 19:38 373
«Осасуна» перемогла «Алавес», «Альмерія» розписала нічию у перестрілці з 6 голами – Луїс Суарес оформив хет-трик за 5 хвилин і зламав ногу | 19-27
У восьмому турі Ла Ліги «Альмерія» та «Гранада» влаштували справжній перфоманс на футбольному полі.

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 8-й тур

Альмерія – Гранада – 3:3

• Голи: Суарес, 41, 44, 45+1 – Сарагоса, 65 (пен), Санчес, 70, Узуні, 86
  • Нереалізовані пенальті: Пуертас, 56

Альмерія у рідних стінах влаштувала перестрілку з Гранадою. І так, це ще одне андалусійське дербі. Перші 40 хвилин протистояння пройшли без голів, а потім сталося щось фантастичне – господарі забили три м'ячі за п'ять хвилин. Усі три забив Луїс Суарес (не той, про якого ви подумали).

Колумбієць оформив хет-трик за 5 хвилин і 25 секунд. Це – третій за швидкістю хет-трик в історії Ла Ліги в ХХІ столітті. Тричі йому асистував Рамазані, який став рекордсменом Альмерії за кількістю гольових передач у одному матчі Прімери.

Здавалося, що на цьому гра закрита, однак Гранада не здалася. На 56-й хвилині гості заробили пенальті, який Пуертас не реалізував – втім, на 64-й «насриди» заробили ще один. Сарагоса впевнено прошив голкіпера, а за п'ять хвилин Пуертас скоротив відставання до мінімуму.

Автор хет-трику дограти поєдинок не зміг – на 83-й хвилині Суарес зламав ногу. Після феєричного андалусійського дербі обидві команди продовжують скніти на дні турнірної таблиці. Альмерія перебуває на останній сходинці (3 залікові бали), Гранада – на передостанній (5 пунктів).

Алавес – Осасуна – 0:2

• Голи: Арнаіс, 36, Будімір, 90
  • Вилучення: Бланко, 49 (Алавес)

Алавес же зазнав домашньої поразки від Осасуни. Господарі у першому таймі виглядали значно активніше, однак пропущений на 36-й хвилині гол Арнаіса відквитати так і не вдалося. По перерві ж гра вирівнялась, чому неабияк сприяло раннє вилучення Бланко. Баскам довелося догравати у меншості.

Зрештою, на 90-й хвилині свіжий Будіімір поставив крапку в зустрічі – 0:2. Підопічні Ягоби Аррасате перервали перервали 4-матчеву серію без перемог у Ла Лізі.