Світовий футбол 3 Жовтня, 21:47 579
Зашкварний «Сосьєдад» обіграв «Зальцбург», «Брага» оформила шалений камбек в матчі з берлінським «Уніоном» – результати ЛЧ | 19-27
​Відбулися поєдинки другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Груповий етап. Другий тур

Зальцбург – Реал Сосьєдад – 0:2

• Голи: Оярсабаль, 7, Мендес, 27

Уніон Берлін – Брага – 2:3

• Голи: Беккер, 30, 37 – Ніакате, 41, Брума, 51, Каштру, 90+4

Вилучення: Жорже (за межами поля)

Іспанський клуб вирвався вперед вже у дебюті поєдинку. Мендес віддав м'яч на вперед на хід Оярсабалю, а той з лінії штрафного майданчика вразив ворота «червоних биків». Шлагер застиг на місці та не встиг зреагувати.

Ще до перерви баски подвоїли перевагу. Браїс Мендес пройшов оборонні редути Зальцбурга, прибрав на замаху Соле і Гурна-Дуата – 2:0.

На самісінькому старті другого таймі австрійці могли скоротити відставання. Воротар Сосьєдада грубо зніс у своєму штрафному форварда Зальцбурга. Рефері спершу вказав на 11-метрову позначку, але після перегляду VAR передумав призначати пенальті. У підсумку господарі після перерви взагалі не завдали жодного удару в площину воріт.

Нагадаємо, влітку цього року Сосьєдад потрапив у гучний скандал, придбавши російського півзахисника Арсена Захаряна. Боси клубу вирішили вдати, що не розуміють: таким чином докладаються до спонсорування війни проти України.

Німецький клуб вийшов вперед на 30-й хвилині – відзначився Беккер. Зовсім скоро капітан берлінців оформив дубль.

Однак до перерви Ніакате зміг відквитати один гол за Брагу. А на початку другого тайму португальці взагалі нівелювали перевагу Уніона. Салазар подав з кутового, Орта віддав короткий пас на Бруму, а той божевільним дальнім ударом розстрілів ворота берлінців.

Під завісу матчу червону картку заробив головний тренер Браги Артур Жорже. А його підопічні подарували неймовірне свято своїм вболівальникам – на 90+4 Каштру вирвав перемогу для гостей.