Світовий футбол 3 Жовтня, 22:03 514
Хавбек збірної України став героєм команди: гравець врятував клуб від поразки, віддавши асист через все поле | 19-27
​Бордо зіграв домашній матч сьомого туру французької Ліги 2 проти Кану, який закінчився внічию із рахунком 1:1. Український півзахисник Данило Ігнатенко відзначився асистом.

У вівторок, третього жовтня, Бордо на своєму полі прийняв Кан в матчі відкладенного сьомого туру другого дивізіону чемпіонату Франції. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Український опорний півзахисник господарів Данило Ігнатенко вийшов в стартовому складі на цю гру та провів на полі усі 90 хвилин.

Окрім цього, ексфутболіст Шахтаря відзначився результативною передачею на 34-й хвилині, яку він віддав на Зуріко Давіташвілі.

Ліга 2. Сьомий тур.

Бордо – Кан – 1:1

• Голи: Зуріко Давіташвілі (34') – Алешандре Менді (15')
  • Після цього матчу Бордо продовжує знаходитися на 13-й сходинці в турнірній таблиці Ліги 2, маючи в своєму активі 11 очок після дев'яти зіграних поєдинків.
  • Кан, в свою чергу, йде 10-м, набравши 13 залікових балів.
  • Нагадаємо, що Ігнатенко перейшов до французького клубу у 2022 році із Шахтаря за півтора мільйони євро. Він має контракт до 2026 року.
  • В нинішньому сезоні український хавбек провів вже сім ігор, в яких відзначився одним асистом.