Світовий футбол 4 Жовтня, 00:03 3908
Команди Зінченка та Трубіна синхронно програли, «Реал» перестрівляв «Наполі», ПСВ врятувався на останніх секундах - результати ЛЧ | 19-27
Відбулися матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Груповий етап. Другий тур

Ланс – Арсенал – 2:1

• Голи: Томассон, 25, Ваі, 69 – Жезус, 14

Арсенал сенсаційно поступився Лансу. Олександр Зінченко на єврокубкову дуель вийшов у стартовому складі «канонірів». Його команда повела в рахунку вже на старті поєдинку. Обрізкою Томассона скористався Сака, який віддав м'яч на хід Жезусу, а Габріел холоднокровно виграв ближній бій з Самбою.

Однак ще до перерви Ланс зумів відновити статус-кво. Томассон зумів реабілітуватися за «привезений» на старті матчу гол. Ваі у центрі штрафного майданчика лондонців прийняв м'яч грудьми, відпасував на Томассона, який розстріляв ворота Раї – 1:1.

У другому таймі справи підопічних Артети пішли ще гірше. Франковскі прорвався флангом і прострелив з-під Зінченка у центр карної зони Арсенала на Ваі, а той вивів Ланс вперед. Невдовзі Зінченка замінив на полі Вайт. «Каноніри» так і не змогли врятуватися від поразки.

Копенгаген – Баварія – 1:2

• Голи: Лерагер, 56 – Мусіала, 67, Тель, 83

У паралельному матчі Баварія здолала Копенгаген. Перший тайм минув без голів, а от на старті другого данська команда ошелешила мюнхенців. Лерагер з відскоком від газону загнав м'яч у ворота Баварії. Перевагу Копенгагена знівелював Мусіала. А Тель вивів «пивоварів» вперед.

Манчестер Юнайтед – Галатасарай – 2:3

• Голи: Хьойлунд, 17, 67 – Заха, 23, Актюркоглу, 71, Ікарді,81
  • Нереалізований пенальті: Ікарді, 78 (Галатасарай)

У ще одному матчі групи А Манчестер Юнайтед поступився Галатасараю. Рахунок відкрили манкуніаці: їхній скандинавський новачок Хьойлунд ростріляв ворота турків буквально впритул, асист у свій актив записав Рашфорд. Однак стамбульцям дуже швидко вдалося відновити рівновагу завдяки голу Захи. У другому таймі Хьойлунд оформив дубль, а Галатасарай відовів голом Актюркоглу – 2:2.

На 77-й хвилині МЮ залишився у меншості – Каземіро вхопив другого «гірчичника» і «привіз» пенальті. Вирок арбітра взявся виконувати Ікарді, однак не зміг реалізувати 11-метровий. Втім, вже за лічені хвилини Мауро реабілітувався і вирвав для турецького гранда перемогу – 3:2.

ПСВ – Севілья – 2:2

• Голи: Де Йонг, 86, Тезе,90+5 – Гудель, 67, Ен Несірі, 87

Севілья на виїзді поділила очки з ПСВ. Підопічні Менділібара могли відривати рахунок на старті другого тайму – забив Педроса. Однак після перегляду VAR арбітр зафіксував офсайд і скасував взяття воріт. Севілью таки вивів вперед Неманья Гудель. Згодом Люк де Йонг урівняв шанси команд, а Ен Несірі повернув нервіонцям статус фаворитів матчу. Але не надовго.Тезе врятував ПСВ від поразки.

Наполі – Реал – 2:3

• Голи: Естігор, 19, Зєліньскі, 54 (пен) – Вінісіус, 27, Беллінгем, 34, Мерет, 78 (автогол)

Реал дуже швидко міг відкривати рахунок. Мерет парирував постріл Родріго впритул. Бразилець був найгострішим гравцем «бланкос» на старті гри, зокрема, ефектно пробивав ножицями. Мадридці несподівано пропустили після кутового. Кепа провалився на виході, не зумівши перехопити м'яч, Натан виграв повітря і влучив у поперечку, а Естігор головою добив м'яча у сітку.

Ді Лоренцо відповів конкуренту Луніна власною результативною помилкою. Капітан Наполі на рівному місці подарував сферу Беллінгему. Англієць швидко зорієнтувався – покотив на Вінісіуса, якому залишалося влучити у дальній кут.

На цьому шоу Джуда не завершилось. Отримавши передачу від Камавінги в центрі поля, 20-річний вундеркінд відзначився шедевральним соло-голом: проскочив кількох безпорадних суперників і спокійно переграв Мерета. Господарі могли відігратися ще до перерви, проте Кепа красиво реабілітувався, потягнувши удар Осімхена з кількох метрів.

Начо привіз пенальті у дебюті другої половини. Іспанський центрбек, намагаючись перервати пас Осімхена, зіграв рукою. Рефері довелося скористатися відеоповтором. Зрештою поляк Зєліньскі рикошетом від стійки зрівняв рахунок. Та італійці не втримали навіть нічиєї. Вальверде розрядив гармату приблизно з лінії карного, а м'яч рикошетом від спини Мерета залетів у ворота – 2:3. Реал набрав 6 очок та одноосібно очолив групу. Наполі (3) випереджає Брагу за додатковими показниками. Уніон замикає квартет з двома поразками в пасиві.

Інтер – Бенфіка – 1:0

• Гол: Тюрам, 62

У іншому матчі дня Інтер... Анатолій Трубін все ж зіграв на Джузеппе Меацца, проте у футболці «орлів». Саме класний сейв українця не дозволив «нерадзуррі» забити гол у роздягальню. Наш кіпер виручив після фірмового удару Барелли з-за меж штрафного. Другий тайм розпочався зі зливи атак «нерадзуррі». Трубін крутився наче білка в колесі. Лаутаро протягом шести хвилин двічі влучив у каркас.

Зрештою Бенфіка не вистояла. Після втрати у середині поля гості пропустили швидку контратаку. Тюрам відгукнувся на передачу Дюмфріса від лицевої і метрів з 6-и розстріляв Трубіна. Останній не мав шансів, пропустивши у лівий від себе кут. Інтер грав по рахунку, а Бенфіка майже нічого не створювала. На 88-й хвилині Трубін не дозволив відзначитись Лаутаро, який намагався замкнути простріл з флангу. У підсумку матч завершився мінімальною перемогою недавніх півфіналістів ЛЧ.