Світовий футбол 4 Жовтня, 10:42 302
«Не зміг допомогти «Арсеналу» утримати м'яч»: англійські ЗМІ винесли вердикт Зінченку за матч з «Лансом» | 19-27
Лондонський Арсенал з Олександром Зінченко сенсаційно поступився у матчі другого туру Ліги чемпіонів французькому Лансу (1:2).

Англійська преса оцінила гру українського захисника.

Вчора, 3 жовтня відбувся матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Лондонський Арсенал завітав в гості до Ланса із Франції. «Каноніри» зусиллями Жезуса відкрили рахунок, але у підсумку поступилися супернику – 1:2.

Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі, але на 70-й хвилині українець пішов відпочивати, а замість нього з’явився Бен Вайт.

Англійська преса оцінила гру нашого співвітчизника, як посередню. ЗМІ відмітили активність Олександра у першому таймі, але зазначили, що Зінченко втратив позицію в одному з моментів, який коштував лондонцям другого пропущеного голу.

The Sun - 5/10

Не зміг допомогти Арсеналу утримати м'яч так, як він це зазвичай робить, і кілька разів був спійманий на флангах.
Коли Зінченко домінує, Арсенал домінує, але сьогодні нічого подібного не сталося.

Football London - 5/10

Виходив на свої звичайні загрозливі позиції на початку гри, але пас не виходив. Занадто часто останній пас виявлявся неточним або недооформленим. Також він занадто легко втрачав позицію, що призвело до другого голу.

Pain in the Arsenal - 6/10

У першому таймі був дуже хороший, видавши пару відмінних передач з вигідної позиції. Після перерви він став зазнавати труднощів і зі зрозумілих причин був замінений.

90 min - 4/10

Грав більше в півзахисті. Ланс раз по раз використовував залишений їм простір у захисті в другому таймі.