Світовий футбол 6 Жовтня, 11:26 319
Визначилися фіналісти Копа Лібертадорес – ветеран став героєм, екс-зірки «Динамо» і «Шахтаря» припинили боротьбу за трофей | 19-27
Стало відомо, хто зіграє у фіналі Копа Лібертадорес-2023. Колишні гравці «Шахтаря» і «Динамо» зазнали невдачі у 1/2 фіналу.

Копа Лібертадорес-2023, півфінал. Матчі-відповіді

Палмейрас – Бока Хуніорс – 1:1 (по пен. 2:4). Перший матч – 0:0

• Голи: Пікерес, 73 – Кавані, 23
  • Вилучення: Рохо, 66

Інтернасьйонал – Флуміненсе – 1:2. Перший матч – 2:2

• Голи: Меркадо, 10 – Кеннеді, 81, Кано, 87

Після домашньої нічиєї 0:0 Бока Хуніорс на виїзді обіграла Палмейрас. Едінсон Кавані відкрив рахунок у першому таймі, але Пікерес на 73-й хвилині відновив рівновагу. На той час аргентинці грали в меншості після вилучення Маркоса Рохо. Долю путівки до фіналу вирішили пенальті – Бока втримала нічию в основний час завдяки кільком сейвам Серхіо Ромеро. Бразильцям не допоміг і вихід Ендріка – майбутнього гравця Реала.

У серії пенальті Кавані не реалізував свою спробу, але героєм став голкіпер Серхіо Ромеро. Ветеран відбив 2 удари і приніс своїй команді перемогу. 2:4 у серії 11-метрових – Бока Хуніорс продовжує боротьбу за трофей. Вперше за останні три роки фінал Копи буде не суто бразильським.