Український спорт 6 Жовтня, 20:49 531
Збірна України розбила Сербію з рахунком 6:1 і вийшла в лідери групи відбору на чемпіонат світу | 19-27
Збірна України зустрічалася зі Сербією в рамках кваліфікації на футзальний чемпіонат світу.
Футзал, кваліфікація на ЧС-2024

Група В, 3 тур четвертого етапу

Сербія – Україна – 1:6

• Голи: Вашіч, 11 – Швед, 1, 9, Абакшин, 8, 31, Жук, 9, Корсун, 25

Підопічні Олександра Косенка у попередніх турах роздерли Бельгію (10:2), але поступилися Польщі (2:3). Наступним суперником стала Сербія, яка мала 4 очки.

Українці швидко змусили місцеві трибуни замовкнути – 4 голи за 9 хвилин! Вашіч один м'яч відкитав, але камбеком навіть не запахло. По перерві Корсун та Абакшин довели рахунок до тенісних 6:1.

Україна набрала 6 очок і наздогнала Польщу, яка розібралася з бідолашною Бельгією. Наступний матч «синьо-жовтих» – 11 жовтня проти тих-таки сербів.