«Динамо» розгромно поступилося «Поліссю» в боротьбі, наче 7-класники грали проти випускників», - блогер

Динамо Київ 7 Жовтня, 21:17 772
«Динамо» розгромно поступилося «Поліссю» в боротьбі, наче 7-класники грали проти випускників», - блогер | 19-27
Блогер Михайло Смоловий розібрав провальний матч київського Динамо проти Полісся 3:2.

Єдиноборства

Моя бабуся часто любила повторювати: від дурної голови ногам морока. Так ось це про Динамо без Ярмоленка. Так хочеться відловити половину динамівців і запитати те саме, що питав дід весь матч: «Куди ви поспішали»?

По-перше: ви граєте проти Калітвінцева, це не Де Дзербі чи Тен Хааг, це як Хацкєвіч тільки паспорт іншого кольору.

По-друге: ви граєте в більшості!

Куди ви поспішали?

Середня тривалість володінь киян в матчі - 3.88 передач. Це НАЙМЕНШИЙ показник в сезоні для УПЛ. Антирекорд.

В Полісся лише 6 високих повернень мʼяча, а в Динамо лише 15 низьких втрат. Так, перші декілька хвилин було сутужно, але потім куди ви поспішали?!

В останні 30ʼ+7 хвилин матчу:

⁃ 4 передачі за середнє тримання за 68.79% володіння киян

⁃ лише 4 низькі втрати в Динамо та лише 1 високе повернення мʼяча в Полісся

Що, скажіть, будь-ласка, заважає вам опустити мʼяч на землю, та просто його контролювати? Немає Ярмоленка, то можна займатися хуйнею? Дитячий садок якийсь…

30 з 38 втрат після вилучення Морозка сталися у фінальній третині! Більшість внаслідок незрозумілих атакувальних дій. Рухайте той довбаний мʼяч, катайте його в очікуванні позиційної помилки суперника, яка обовʼязково мали б бути. Але ж ні…

А якщо ні, то стається величезна купа єдиноборств (207), що більша за середню кількість (173.29). Динамо розгромно поступилося в боротьбі, наче 7-класники грали проти випускників:

⁃ 113 Полісся

⁃ 84 Динамо (-29)

Найбільше дуелей сталося в атаці (91), з яких виграли заледве третину (31). Окей, якщо ти Мессі, тоді є сенс лізти на декількох. В Динамо є двоє кому можна, бо це здатне обернутися чимось корисним для команди (Буяльский та Ярмоленко). Решта навіщо займається самодіяльністю та втрачає мʼячі, якщо є опція…грати в пас. Чи Костюк не навчив?! Ой, а як це так вийшло, що не навчив?

Команда завдає 13 ударів (пенальті не рахуємо), з них 10 з-за меж штрафного! Нічого не нагадує?

Немає Ярмоленка і середні ~18.5 глибоких передач до 20 метрового радіусу від воріт стають 12. До Буяльського питань немає, бо 5 з 12 виконав саме він. Камон, де ще 5-6, що зазвичай виконує Ярмоленко? Немає? А чому? Бо немає тями, що є в Андрія, виконати. Тоді питань три:

⁃ чому ви тоді нездатні забезпечити хоч Буяльського, єдине джерело загострення у фінальній третині, достатнім обсягом мʼячів (10 отриманих передач за 101 хвилину), якщо самі загострювати не можете на рівні системи?

⁃ нахіба ви потрібні в Динамо, якщо без Ярмоленка не здатні навіть світло у туалеті увімкнути, щоб посцяти?

⁃ а нахіба тоді Динамо потрібна така Академія та школа підготовки гравців, що виховує нездатних без Ярмоленка сходити навіть до туалету? Андрію до 50 грати?

Нахіба Динамо виховує таку кількість безпорадних та безпомічних гравців? Щоб потім їм же програвати, коли в них закінчаться контракти? Крутий бізнес.

Нищівна поразка 84:113. Програли боротьбу та матч загалом через надмірно велику кількість дуелей в атаці (91, виграно 34.07%), що сталися через відстуність навичок грати в пас.

І чи можна звинувачувати гравців, якщо молодіжні команди Динамо вже дуже багато років існують за таким же принципом витискання соків то з техніки Гіо, то з техніки Шулянського, потім з техніки малого Гʼю Гефнера та Діалло, зараз зі скіллів Маткевича (здоровʼя малому) та Кремчаніна заради медалей?

Лідери за кількістю єдиноборств:

⁃ по 22 в Андрієвського (55%) та Дубінчака (36%)

⁃ 20 в Караваєва (45%)

⁃ 18 в Бражка (44%)

Лідери за кількість вдалих єдиноборств:

⁃ 12 в Андрієвського

⁃ 9 в Караваєва

⁃ по 8 в Дубінчака та Бражка

І давайте ще раз. Питання не в прізвищах ЦЗ, і не в «нетрансферах» ЦЗ. Гол з центру поля, це не про ЦЗ. Гол зі стандарту вже третій за два останні матчі (або четвертий за три, якщо рахувати гол з пенальті Бойка), це теж не про ЦЗ. Тому не варто демонізувати «захист, як прізвище», проблема в «захисті, як явищі», в сукупності превентивних заходів. Хоча може комусь в Грузії, що вже півтори роки сушить там штани, видніше.

У футбол не можна грати лише мʼязами. Ну, добре, на короткій дистанції мʼязи можуть бути фактором, що ми власне і бачимо зараз в турнірці УПЛ. На довгій дистанції завжди перемагатиме мозок. Хтось в Динамо має це зрозуміти, не чекаючи завершення карʼєри Ярмоленка…