Футбол України 8 Жовтня, 20:24 370
Кочергін забив шикарний гол у другому поспіль матчі – відео забитого м'яча прямому конкуренту | 19-27
Хавбек Ракува Владислав Кочергін відкрив рахунок у поєдинку 11-го туру Екстракляси проти Легії.

Ракув зустрівся з Легією у поєдинку 11-го туру чемпіонату Польщі. Обидві команди перебувають у топ-4, тож перемога у цій грі дозволить наблизитись до лідера першості – Шльонска.

На 26 хвилині рахунок у грі відкрив Кочергін. Єбоа на правому фланзі намагався обіграти суперника та помітив вільного Владислава перед штрафним майданчиком. Точний пас на українця, а той ударом в дотик від стійки пробив Тобіаша. Втім, ще до перерви Легія зрівняла рахунок – гол в активі Вшолека.

Зауважимо, що Кочергін проводить свій 20 поєдинок за Ракув у цьому сезоні, в яких відзначився 5 голами та 1 результативною передачею.