Світовий футбол 8 Жовтня, 21:57 237
«Атлетіко» вирвав перемогу над «Реал» Сосьєдадом, Грінвуд забив дебютний гол у Ла Лізі, чергове фіаско «Вільяреала»   | 19-27
В рамках програми дня у 9-му турі ла Ліги 2023/24 провели кілька матчів.

Вилучення: Дуарте, 30 (Хетафе)

Вільяреал продовжив падіння у таблиці. Після трьох матчів без перемог «жовта субмарина» зазнала поразки від Лас-Пальмас, та ще й у рідних стінах. Канарці відкрили рахунок у компенсований до першого тайму час зусиллями Коко, якому вдався шикарний постріл зі штрафного – цей штрафний привіз Піно, який чомусь самовільно покинув поле й більше не повертався.

А на початку другого тайму гості заробили пенальті, який реалізував Кардона. Вільяреал, який в основний час завдав всього 7 ударів, відігрався аж на 90+2-й завдяки дальньому пострілу Жерара Морено, але на більше підопічних Пачети не вистачило. Внаслідок поразки левантійці опустились на 16 позицію, маючи всього три очки відриву від зони вильоту.

Атлетіко на своєму полі приймав найближчого сусіда по турнірній таблиці – Реал Сосьєдад. Господарі володіли беззаперечною перевагою у першій половині зустрічі, що втілилось у гол в середині тайму. По перерві Реал увімкнувся на повну і зумів зрівняти. Вже на останній хвилині основного часу Фернандес зіграв рукою у власному штрафному і Грізманн з позначки приніс перемогу «матрацникам». Атлетіко здобув четверту звитягу поспіль і піднявся у топ-4 Ла Ліги.

Алавес вдома розписав нічию з Бетісом. Обидва голи у зустрічі забили футболісти гостей: на 32-й хвилині Айозе Перес відкрив рахунок, а вже на 35-й Бельєрін зрізав м'яч у власні ворота – 1:1. Господарі продовжили безвиграшну серію до п'яти матчів, залишившись у двох очках від зони вильоту, в той час як Бетіс втратив шанс піднятись у зону єврокубків.

Сельта й Хетафе оформили бойову нічию. Перший тайм виявився пекельним – мадридці забили на 2-й хвилині, отримали шість жовтих карток і залишились у меншості на 30-й. Аспас же не реалізував пенальті у їхні ворота (Сорія парирував). Таким чином, лідер Сельти продовжив серію без голів до 21 матчу. «Посуха» триває вже 7 місяців.

Галісійці відігрались зусиллями Бамба на 24-й хвилині, однак на 33-й Грінвуд поновив лідерство Хетафе. Таким чином, орендований у МЮ форвард-скандаліст за п'ять матчів у Іспанії заробив результативний кутовий, віддав два асисти й відзначився забитим м'ячем. Сельта, однак, відновила статус-кво на 43-й хвилині зусиллями Ларсена – і це був останній гол у зустрічі. Галісійці залишились у зоні вильоту, а мадридці не змогли піднятись у топ-10.