Збірна України 12 Жовтня, 22:33 23924
Збірна України з футболу переграла Люксембург у кривавому матчі та очолила групу – відбір до Євро-2025 U-21 | 19-27
Збірна України U-21 з розгромним рахунком перемогла Люксембург у кваліфікаційному матчі до Євро-2025 U-21.

Збірна Люксембурга U-21 примала Україну в 2-му турі групового етапу відбору до Євро-2025.

Чемпіонат Європи-2025 U-21. Група F

Люксембург U-21 – Україна U-21 – 0:3

• Голи: Краснопір, 45, В'юнник, 69, Квасниця, 90+4

Обидві команди стартували у груповому етапі з мінімальною перемогою над Північною Ірландією (1:0). У другому матчі збірна Люксембурга розгромно програла Англії (0:3), тоді як «синьо-жовті» ще не грали.

До екватора першої половини матч проходив у дуже повільному темпі, втім це не заважало підопічним Мельгоси контролювати його хід. Бражко на 32-й хвилині створив перший дійсно небезпечний момент, вибігши сам-на-сам із кіпером, утім не переграв суперника. Незабаром Очеретько зазнав розсічення голови під час боротьби за м'яч. Хавбеку наклали пов'язку, а на 43-й хвилині гравця замінив на полі Ярмолюк.

«Синьо-жовті» продовжували тотально домінувати на полі (5 пострілів у площину проти нуля у люксембуржців). Після 40-ї перевага нашої команди нарешті далася взнаки. Рибчинський перевірив на міцність каркас воріт, а одразу за ним Кроснопір розмочив рахунок. Кіпер господарів ще тричі рятував команду перед свистком на перерву.

У другому таймі люксембуржці додали брудної гри. Брагару дісталося по ногах поблизу штрафного, суперники розпочали штовханину – Серкейра, Торрес і Салюк отримали за це по жовтій. Невдовзі господарі ледь не зрівняли. Гонсалвеша пробив у каркас. Українці відповіли блискучою контратакою. Волошин відіграв оборонців та кіпера й В'юннику, який щойно вийшов на заміну.

Нашій команді відверто таланило. На 82-й хвилині Тюрпінг вкотре влучив у стійку. На останній хвилині компенсованого часу Квасниця поставив ефектну крапку – 3:0.