Думки після матчу Україна — Північна Македонія

Збірна України 14 Жовтня, 18:08 1023
Думки після матчу Україна — Північна Македонія | 19-27
Блогер Михайло Смоловий проаналізував переможний матч збірної України проти Північної Македоні - 2:0.

Стисло після першого тайму (1:0):

⁃ початок якийсь не обнадійливий, Елмас двічі за 30 секунд зґвалтував Степаненка, роки беруть своє…

⁃ за перші 5 хвилин Україна жодного разу не розташувалася на чужій половині для розіграшу мʼяча в позиційній атаці, тож ніщо не видавало майбутню легкість

⁃ схоже македонці готувалися блокувати просування наших, бо постійно махали руками в напрямку центральних півзахисників, щоб ніхто не залишався без опіки, поки мʼяч ще не опинявся на їх половині

⁃ Довбик в Іспанії не розмʼяк, навичка закривати мʼяч спиною нікуди не поділася, хороший момент вичавив виключно за рахунок індивідуалки; відзначаємо Коноплю і його своєчасний пас

⁃ помилка вінгбека македонців, що передчасно викинувся на Миколенка, відкрила Мудрика, але Михайло зіграв занадто егоїстично, хоча й до таймінгу та зон відкривання партнерів можна знайти огріхи

⁃ якось мʼяч від Трубіна підозріло далеко відлітає…

⁃ не радують удари з центру поля (Мудрик, Конопля та Зубков), бо Довбик вже показав, як може штовхатися та ставити спину, але цей скіл сповна не використовують

⁃ 3-й номер македонців на фоні Мудрика виглядав гравцем київського Динамо в матчі з Поліссям, просто фішка на полі

⁃ може й хз, якщо воно працює, влупив Судаков, і з рикошетом зайшло (в УПЛ таких було вже декілька), то стратегія лупити, вочевидь, себе виправдала (1:0); сам запресингував, доречі

⁃ мдя, щось Матвієнко на краще не змінюється, як гравець Динамо в Житомирі; паніка в штрафному Трубіна, Мудрик чілиться в захисті; відскок

⁃ ох, починається вже справжній жопотрах, в штрафному Трубіна якась Щекавиця почалася; треба забивати ще, бо захист збірною без динамівців грає, як захист динамівців, яких на полі взагалі немає

⁃ складний матч, але така вже наша доленька; вже забув, коли в останнє дивився футбол не згадуючи блядей

Стисло після другого тайму (2:0):

⁃ волоцюга без клубу, що грав проти Мудрика очікувано на другий тайм не вийшов, Динамо варто придивитися, якщо прагне виглядати ще більш нікчемно

⁃ зона зліва (Матвієнко, Миколенко та Мудрик) така сама проблемна, як в першому таймі зона справа у македонців; хтось з наших постійно недопрацьовує або ловить гав; черговий відскок, вибір основного кіпера був вдалим однозначно

⁃ Судаков, канєшна, натикався розрізати лінії суперників, геній; загадкою лишається чому цей навик так рідко проявляється в УПЛ; вочевидь, проблема в Шахтаря з корпусом ресиверів

⁃ Матвієнко ще один анекдот, у власному штрафному повітря виграти не може, а в чужому - герой

⁃ Зубков поки не може перенести свій високий рівень з УПЛ кудись вище, до ЛЧ чи збірної, не провал, але хочеться більшого; тому і грають Ярмоленко або Циганков

⁃ часто критикую Динамо, що не має контролю над грою, хоча є для цього ресурс, тому критикуватиму й тут, немає відчуття на 73ʼ хвилині, що все завершиться хеппі ендом; македонці затискають нашу збірну у фінальній третині так, як не зачиняли їх там наші хлопці

⁃ поява Сергія в пару до Тараса виглядала, як запрошення сісти в маршрутку, стрьомний натяк, якщо чесно, бо втікати людей поменшало, Зубкова вже зняли

⁃ не можна сказати, що в збірної України було мало моментів біля воріт суперника, але й у македонців їх теж вистачало, тож перемогу важко назвати впевненою, якщо замість Судакова виходить Сваток на останні 12 хвилин гри; ще й Трубін однозначно претендує на Лева матчу

⁃ подяка Реброву, що випустив хоча б одного гравця команди з мого регіону, той забив, і знову з центру поля (2:0)