Артем Довбик: «Хотілося забити, вже декілька матчів не можу цього зробити»

Збірна України 14 Жовтня, 20:29 466
Артем Довбик: «Хотілося забити, вже декілька матчів не можу цього зробити» | 19-27
Нападник збірної України Артем Довбик прокоментував матч відбору чемпіонату Європи-2024 проти Північної Македонії (2:0).

«Передусім, добре, що ми перемогли. Допомагав команді. Так, хотілося забити, вже кілька матчів не можу забити. Все ж таки голи за збірну – особливі, але добре, що команда перемогла, і ми заробили три очки. Пас на Мудрика другий тайм?» Він був у вигіднішій позиції, віддав на нього… Шкода, що він не забив.

Атмосфера була чудовою, ми заряджені, бо дуже важливі два матчі попереду. Наразі матч із Мальтою нелегкий буде. Працюємо, розбираємо суперника та налаштовуємось лише на перемогу.

Як впливає період у Жироні на виступи у збірній? Так, дає впевненості у собі. Команда грає добре, мене добре прийняли. Я швидко адаптувався і зараз команда показує добрі результати», – розповів Довбик в інтерв'ю «Суспільне Спорт» .

Нагадаємо, що збірна України здобула перемогу над Північною Македонією у сьомому турі відбіркових матчів до Євро-2024. Підопічні Реброва зараз займають другий рядок у турнірній таблиці з 10 балами у своєму активі.

Наступний матч збірна України проведе проти Мальти. Цю зустріч заплановано на 17 жовтня.