Світовий футбол 14 Жовтня, 21:03 318
Словенія розтрощила Фінляндію, Литва здебільшого обіграла Болгарію – кваліфікація Євро-2024 | 19-27
Відбулися чергові поєдинки сьомого туру кваліфікації Євро-2024.

• Голи: Шешко, 16(п), 28, Янжа, 90+2

Литва на виїзді впевнено обіграла Болгарію. Наприкінці першого тайму господарі залишилися у меншості – півзахисник Краєв заробив два «гірчичники». Ще до перерви литовці встигли конвертувати кількісну перевагу у забитий м'яч – відзначився захисник Ширвіс. У другому таймі захисник записав у свій актив дубль.

2:0 – ця перемога допомогла Литві подряпатися з дна турнірної таблиці групи G – 5 очок. На останнє місце скотилася Болгарія – 2 пункти.

У паралельному матчі Словенія вдома розгромила Фінляндію. Захисник гостей Вейсанен вже на старті поєдинку привіз пенальті до своїх воріт. Вирок арбітра взявся виконувати Беньямін Шешко - Лукаш Градецький дотягнувся рукою до м'яча, але вибити його не зміг - 1:0.

Незабаром Шешко забив уже з гри та подвоїв перевагу Словенії. А вже у компенсований час господарі довели рахунок до розгромного – 3:0. Після цього матчу Словенія очолила групу H – 16 балів. Фінляндія йде третьою – 12 пунктів. Між ними розташувалася Данія – 13 балів.