Збірна України 14 Жовтня, 21:52 618
Олександр Караваєв: «Хотів віддати пас на Яремчука, але побачив, що він не встигає і вирішив пробити» | 19-27
Захисник збірної України Олександр Караваєв прокоментував перемогу над Північною Македонією.
Перед матчем Ребров на установці вимовив невелику промову українською. Сказав: «Ми українці і маємо показати наш характер і бойовий дух. Те, що показують наші воїни». Я бачив, як хлопці йшли на поле. Ми добре зіграли в обороні, а в атаці ми мали моменти, але все забити не вдалося. Усе скінчилося так, як мало.

Історія циклічна. Вісім років тому я дебютував проти цієї команди. Вийшов на заміну на 86-й хвилині і за 3 хвилини Кравець забив гол. Зараз та сама ситуація, але забив уже я. Ця важлива перемога для нас.

Мій гол? Ребров сказав перед виходом, що треба допомогти в обороні. Тому що гравці атаки вже «наїлися». Наприкінці матчу у нас з'явилися зони, до яких ми вбігали. Бачив, що можу обіграти опонента, згодом хотів віддати передачу на Яремчука. Але побачив, що він не встигає, а воротар робить крок ліворуч. Вирішив пробити. Так сталося, що забив.