Світовий футбол 15 Жовтня, 09:48 395
Відбір на Євро-2024: Данія впевнено здолала Казахстан, Угорщина втримала перемогу над Сербією у битві за лідерство | 19-27
​Відбулися поєдинки сьомого туру кваліфікації футбольного Євро-2024.

Відбір на Євро-2024. Сьомий тур

Група Н

Данія – Казахстан – 3:1

• Голи: Вінд, 36, Сков, 45+2, 48 – Вороговський, 58

Данія здолала Казахстан. З перших хвилин поєдинку данці контролювала м'яч та створювали небезпеку. Забити вдалося лише під завісу першого тайму: Вінд після розкішної передачі поцілив у ворота. Згодом Сков потроїв перевагу господарів, оформивши дубль.

По перерві Казахстану вдалося відквитати один м'яч, але це зовсім не змінило хід гри. Здобувши перемогу Данія наздогнала лідера групи Н Словенію за кількість очок (по 16). Замикає трійку лідерів Фінляндія, яка має 12 балів у активі.

Група G

Угорщина – Сербія – 2:1

• Голи: Варга, 20, Шаллай, 34 – Павловіч, 33

У іншому матчі Угорщина втримала перемогу над Сербією. Варга розмочив рахунок вже на 20-й хвилині, завдавши безпомилкового удару. Згодом команда гостей відповіла голом Павловіча. За хвилину угорці повернули собі перевагу – відзначився Шаллай.

По перерві темп гри дещо знизився. У першому таймі більше моментів створювала Сербія, однак у другій частині гри гості не змогли завдати жодного удару в площину воріт. Угорщина очолює таблицю G, маючи в активі 13 очок, а Сербія розташувалася на 2-й сходинці (10 балів). Третє місце посідає Чорногорія (8).