Думки після матчу Мальта - Україна

Збірна України 17 Жовтня, 23:58 8060
Думки після матчу Мальта - Україна | 19-27
Блогер Михайло Смоловий проаналізував переможний матч збірної України проти Мальти - 1:3.

Стисло після першого тайму (1:2):

⁃ сумбурний початок, спроба грамотного тиску, але не надто вдала, спроба тривалих розіграшів, теж не надто вдала; Мальта натякнула, що буде впиратися, поки не зрозуміло чи готова вмирати Україна за результат

⁃ Ванат на фланзі ок, якщо команда запирає суперника на чужій половині, за умов володіння на власній половині не варто чекати від нього екстраординарного

⁃ коли Довбик сказав, що матч буде нагадувати попередній проти македонців, то думав, що він прогнав, але на початку видається, що він сказав правду

⁃ ну, це вже занадто, чувак просто втік і від Забарного, і від Матвієнка (1:0), не збрехав Довбик, ой, не збрехав

⁃ от уже майже 20 хвилин, а жодного разу Україна не затисла Мальту, як лідери типовий колгосп в УПЛ

⁃ Мальта зараз нагадує учорашню молодіжку (U21) проти Англії, доволі компактно з мінімумом відвертих помилок, а наша збірна помилки суперника поки не форсує

⁃ апогей першої половини тайму - це кутовий імені Зінченка-Мудрика, концентрація явно не топ-топ

⁃ хз, що відбувається в житті Матвієнка, але він перетворюється на якийсь мем типу полтавського палія, якому «нравицця, як воно горить, нравицця, як усі навколо бігають та суєтяцця»

⁃ от в чому різниця між сучасним Сидорчуком та Степаненком, ця різниця в якісному розрізному пасі

⁃ на наше щастя свій Матвієнко грає і за Мальту - Камензулі (1:1)

⁃ це просто свято, Матвієнків у Мальти двоє, і Довбик з пенальті перевертає хід матчу (1:2)

⁃ третій гол точно варто забити, бо нервів буде витрачено ще дуже багато

Стисло після другого тайму (1:3):

⁃ Матвієнко награвся на сьогодні, тримаємо в памʼяті, що це вже не вперше відбувається саме в збірній; забивати вже не треба, треба сприятливий рахунок втримати, зі Сватком (не менш проблемним в клубі) має бути легше, подивимося

⁃ Ваната так і не використали, очевидно, що ТШ розраховував на більшу перевагу українців та гру з позиції сили, але очевидно все пішло не за сценарієм; Україна не затискала Мальту у власній третині, тож шансів себе проявити не було жодних

⁃ в середині тайму гра заспокоїлася, моменти зникли; ТШ зрозумів, що чекати домінаціі від України не варто, тому логічно зняли Ваната та підняли туди профільного гравця, ожививши фланг; ну, і порівнювати Судакова з Назариною, це як х*й з пальцем, тож тут проглядається прагматизм

⁃ таки прагматизм, ТШ обрав сценарій гри проти Македонії, але якщо перемогу втримаємо, то чому ні, Павєлка не Ахмєтов, йому не потрібна красива гра, йому потрібно вийти з СІЗО

⁃ з одного боку це круто, що наша збірна забиває таку кількість шмурдяків з центру поля, але з іншого - це індикатор проблем вийти на ударну позицію ближче, але пох, бо 3 очки (1:3)

⁃ шість з шести узяли, то й молодці, звісно можна шукати негатив, і навіть можна його знайти, але нахіба, якщо Динамо незабаром відновлює виступи в УПЛ, бережіть патрони

⁃ не красива гра, то давайте, як Ахметов покличемо Патріка, іноземний фахівець, знає місцеву специфіку і т.д.; але часто краса вилазить боком, тому будьте обережнішими у своїх побажаннях, бо Срна до збірної точно не прийде