Світовий футбол 18 Жовтня, 17:38 256
«Ворскла» вилетіла з жіночої Ліги чемпіонів – друга розгромна поразка від «Роми», «дубль» з автоголів | 19-27
«Ворскла» і «Рома» зіграли матч-відповідь кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів 2023/24.
Жіноча Ліга чемпіонів. Фінал першого раунду кваліфікації

Ворскла – Рома – 1:6 (перший матч – 0:3)

Голи: Козлова, 50 – Вінс, 35, Латорре, 56, Ді Гульєльмо, 58, 68, Котик, 83 (авт), 88 (авт)

Ворсклі дуже не пощастило ще на стадії жеребкування. Рома є чинним чемпіоном Італії серед жінок і лідером Серії А поточного сезону, тому українська команда не була фаворитом протистояння. Перший матч підтвердив невтішні прогнози – поразка 0:3

Як і перша гра, матч-відповідь відбувся у столиці Італії. Наталія Зінченко порівняно з попереднім матчем зробила тільки одну зміну в складі, а от у Роми ротація була куди серйознішою – більше половини нових футболісток. Попри це, з перших секунд «вовчиці» організували шквал атак на ворота Ворскли.

Вже на третій хвилині Катерина Самсон яка неодноразово рятувала Ворсклу в першому матчі, вступила у гру, відбивши удар з кількох метрів. У наступній атаці вже Корсун в останню мить вибила м'яч. Українки зуміли трохи відвести гру від своїх воріт, але в атаці не виходило нічого – футболістки Роми дуже грамотно накривали вже на чужій половині.

На 23-й хвилині Самсон знову врятувала українську команду – цього разу після виходу віч-на-віч. Але до перерви Ворскла таки пропустила. Евелін Вінс вдало зіграла на випередження і відкрила рахунок. Саме вона відкрила рахунок і в першому матчі, забивши швидкий м'яч.

Ворскла в одній із небагатьох атак відповіла ударом Яни Калініної, який не склав великих проблем для голкіперки Роми. Перший тайм завершився мінімальною перемогою номінальних гостей.

А от другу половину українки розпочали куди сміливіше. На старті другого тайму Ворскла зрівняла рахунок! Роксолана Кравчук віддала на Ніколь Козлову, яка ідеальним ударом у дотик вразила кут воріт Роми.

Здавалося, Ворскла спробує переламати хід поєдинку, але «вовчиці» швидко оговталися від пропущеного м'яча. Спершу Латорре ударом з льоту вивела Рому вперед, а буквально тут же Ді Гульєльмо результативно завершила розіграш кутового. Згодом вона оформила дубль потужним ударом у ближній кут. Катерина Самсон була безсилою.

А на «десерт» Яна Котик записала до свого пасиву одразу два автоголи. 1:6 – знову розгромна поразка, але цього разу хоча б із забитим голом.

Ворскла прощається з жіночою Лігою чемпіонів. Українська команда, яка, за винятком дуелі з італійками, не програє цілий рік, намагалася дати бій іменитому супернику, але Рома у двох матчах була значно сильнішою і заслужено вийшла в груповий турнір. Італійки у минулому сезоні дійшли до чвертьфіналу жіночої ЛЧ, де поступилися Барселоні. Зараз плани «джалороссі» не менш амбітні.

Криворізький Кривбас вилетів ще раніше, тому українських команд у жіночій Лізі чемпіонів більше не залишилося.