Світовий футбол 19 Жовтня, 16:51 404
Жиру може знову знадобитися «Мілану» у воротах – на «Ювентус» залишився третій «кіпер-дідусь», у якого 2 хвилини за 2 роки | 19-27
«Мілан» переживає воротарську катастрофу перед топ-матчем Серії А проти «Ювентуса».

У розпорядженні Стефано Піолі залишився лише третій голкіпер – 40-річний Антоніо Міранте, інформує Sky Sport Italy.

Майк Меньян відбуватиме дискваліфікацію, а його дублер Марко Спортьєлло дуже невчасно отримав травму литкового м'язу. Міранте третій сезон у Мілані смиренно виконує роль глухого резеревіста і на поле у офіційному матчі виходив лише раз, отримавши символічні 2 хвилини останнього туру минулого чемпіонату. Піолі доведеться довіритися «дідусю». Екстремальні альтернативи – 19-річний вихованець Лапо Нава взагалі без досвіду на дорослому рівні чи нападник Олів'є Жиру, який яскраво підмінив Меньяна на кінцівку зустрічі з Дженоа.

Також Мілан не зможе розраховувати на Тео Ернандеса через перебір жовтих карток. Домашній матч проти Ювентуса відбудеться 22 жовтня, початок о 21:45 за київським часом.