Збірна України 19 Жовтня, 21:33 515
«У зону Ваната м'яч практично не доходив». Вацко пояснив, чому динамівець «розчинився» на полі у матчі проти Мальти | 19-27
​Відомий український футбольний журналіст Віктор Вацко пояснив, чому форвард «Динамо» Владислав Ванат не був помітним у матчі збірної України проти Мальти.
«Я вже казав, що Луческу колись пробував Ваната на позиції вінгера. Але згодом Владислав усім показав, що оптимальною для нього є роль центрфорварду. Думаю, що з Мальтою він це знову підтвердив. Можна погадати про те, що роль Ваната у цій грі була гібридною. Що за нашого контролю м'яча і наших атак мав займати позицію центрфорварда в парі з Довбиком. Але це на рівні ворожіння.

Гра нічого з того не показала. Ми не контролювали м'яч довго і грали з явним ухилом на лівий фланг та акцентом на взаємодію трикутника Миколенка-Зінченка-Мудрик. Ця взаємодія завершувалась індивідуальними діями Михайла. У зону Ваната м'яч практично не доходив. За даними Wyscout у Ваната було лише 38 дій за 72 хвилини. Жодного загострення. 91% точних передач, але серед них жодного пасу вперед. Той же Зубков за 19 хвилин скоїв 23 дії. Плюс у його активі один удар по воротах, одна подача та три спроби дриблінгу. Але чи потрібно критикувати Ваната?», - Вацко.