Світовий футбол 21 Жовтня, 21:42 332
Мбаппе ефектно перервав «суху» серію, забезпечивши «ПСЖ» перемогу над «Страсбуром» – Соболь досі чекає на дебют в сезоні | 19-27
ПСЖ обіграв Страсбур в рамках 9-го туру французької Ліги 1.

Франція, 9 тур

ПСЖ – Страсбур – 3:0

• Голи: Мбаппе, 10 (п), Солер, 31, Руїс, 77

Кіліан Мбаппе класно відіграв за збірну, але у чотирьох попередній матчах за клуб результативними діями не відзначався. «Суха» серія головної зірки ПСЖ перервалася вже на 10-й хвилині матчу зі Страсбуром. Рамуш заробив пенальті, який впевнено реалізував Кіліан.

Пізніше Мбаппе оформив перший у цьому сезоні асист на клубному рівні. Француз класно розібрався з кількома суперниками і викотив під удар Солеру. Ефектну крапку поставив Фабіан Руїс, який відзначився після низки помилок захисників. Цього вистачило, щоб перемогти і бодай ситуативно піднятися на перше місце турнірної таблиці Ліги 1.

Страсбур програв третій матч поспіль і поки залишається 12-м. Едуард Соболь знову просидів весь матч на лаві запасних ельзасців. У нинішньому сезоні українець не зіграв за свій клуб жодної хвилини.