Світовий футбол 22 Жовтня, 17:07 251
«Рома» на останніх хвилинах вирвала перемогу над «Монцою», повернувшись у боротьбу за ЛЧ | 19-27
В рамках програми дня в 9-му турі Серії А 2023/24 заплановано кілька матчів.

Чемпіонат Італії 2023/24, 9-й тур

Рома – Монца – 1:0

Гол: Ель-Шаараві, 90

Вилучення: Д'Амброзіо, 41 (Монца)

Болонья – Фрозіноне – початок о 16:00

Салернітана – Кальярі – початок о 16:00

Рома ледь не зганьбилася з Монцою, хоча «джалороссі» грали у більшості з 41-ї хвилини. За такого розкладу римляни почали грати навіть гірше, ніж у рівних складах – суперник йшов практично на рівних за ударами, а гострота моментів «вовків» впала на третину. До 89-ї хвилини на табло горіли «0:0».

Врятувати підопічних Жозе Моурінью зміг Ель-Шаараві, який прошив голкіпера на 90-й хвилині. Цей гол і вирішив долю протистояння. Рома здобула мінімальну перемогу й піднялась на шосту позицію, а до зони ЛЧ тепер не вистачає лишень трьох очок.