Футбол України 22 Жовтня, 17:53 385
«Інгулець» розгромно зазнав першої поразки в сезоні, «Металіст» перервав ганебну серію, дубль супербомбардира: Перша ліга | 19-27
Неділя подарувала 5 матчів в рамках Першої ліги. Не обійшлося без сенсації.

ФСК Маріуполь – Чернігів – 3:1

Голи: Тєрєхов, 17, Батальський, 27, Олійник, 73 – Шушко, 83 (аг)

Лівий берег – Інгулець – 3:0

Голи: Сухоручко, 36, Синиця, 53, Литовченко, 87

Металіст нарешті набрав очко після 3 поразок поспіль. Харків'яни вимучили нульову нічию з тернопільською Нивою, але однаково залишаються на дні своєї групи.

Прикарпаття обіграло Буковину завдяки дублю неймовірного Андрія Хоми. Форвард івано-франківців забив 5 голів у останніх 3 турах і загалом з 10 точними ударами очолює перегони бомбардирів.

У групі Б перемоги з однаковим рахунком здобули Металург та Маріуполь. Обидві команди піднялися у верхню половину, яка дасть право боротися за підвищення.

Не встиг президент Інгульця Олександр Поворознюк заговорити про «будемо трощити УПЛ», як його команда зазнала першої поразки в чемпіонаті. Та ще й якої – 0:3 на полі Лівого берега! Кияни і самі не проти поборотися за еліту, перебуваючи на третій сходинці. Перспективи Інгульця залишаються безхмарними, адже відрив від конкурентів складає чималі 9 очок. Тепер єдина безпрограшна команда Першої ліги це Карпати.