Світовий футбол 22 Жовтня, 19:31 2383
Довбик красивим дублем створив для «Жирони» переможний камбек – українець допоміг наздогнати «Реал» | 19-27
«Жирона» здолала «Альмерію» (5:2) у матчі 10-го туру Ла Ліги.

Ла Ліги, 10 тур

Жирона – Альмерія – 5:2

• Голи: Мартін, 37, Довбик, 39, 43, Савіо, 71 – Баптістан, 2, 24

Травмований Віктор Циганков, який вже почав тренуватися в основній групі, на поле так і не вийшов. Натомість Артем Довбик з'явився у основному складі.

Аутсайдер Ла Ліги на старті поєдинку почав активно пресингувати. Це призвело до надшвидкого голу: на 2-й хвилині Баптістан відкрив рахунок. Жирона швидко повернула собі м'яч та забила – Мартін потужно пробив з району 11-метрової позначки. Святкувати підопічним Мічела довелося не довго, адже арбітр зафіксував офсайд. Ба більше, Баптістан згодом оформив дубль.

Та «біло-червоні» зуміли змінити хід гри ще до перерви. На 37-й хвилині Мартін скоротив відставання. Не давши господарям оговтатись, Артем Довбик зрівняв рахунок: український форвард обмінявся передачами з Бліндом, вийшов віч-на-віч з голкіпером і пробив у дальній кут. Забивши, наш земляк став найкращим бомбардиром Жирони у поточному сезоні. Проте українець і не думав спинятися. Під завісу першого тайму Артем оформив дубль та вивів Жирону вперед.

У другому таймі господарі продовжили тиснути на ворота Альмерії. Довбика замінили на 68-й хвилині. Незадовго після цього Савіо довів рахунок до розгромного. Крапку в поєдинку поставив гол Стуані, який замінив українського форварда.

Жирона зуміла зрівнятися з Реалом за очками (по 25), але все ж залишилася на другому місці турнірної таблиці Прімери. Альмерія теж не змінила позиції, гріючи останню сходинку (3 бали).