Світовий футбол 25 Жовтня, 00:07 3480
«Бенфіка» з Трубіним опинилася на дні, «Арсенал» без Зінченка переміг «Севілью» - результати вівторка в ЛЧ | 19-27
Відбулися матчі 3 туру групового етапу Ліги чемпіонів.

• Голи: 0:1 - 45+4 Мартінеллі, 0:2 - 53 Жезус, 1:2 - 58 Гудель

Арсенал на виїзді обіграв Севілью. Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко поєдинок розпочав на лаві запасних. На його позицію Мікель Артета випустив Такехіро Томіясу.

Лондонці могли вириватися вперед уже на старті матчу, але Мартінеллі не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з Нюландом. Реабілітувався він на останній хвилині компенсованого до першого тайму часу. Контратака «канонірів» завершилася новим рандеву Мартінеллі з голкіпером Севільї. Цього разу форвард «поклав» воротаря та забив у порожні. Дебютний гол 22-річного нападника у ЛЧ. Блискуче асистував йому Габріел Жезус.

А на початку другого тайму Жезус записав у свій актив уже гол. Він протягнув м'яч у штрафний іспанців, обфінтив Наваса і розрядив гармату у дальню «дев'ятку». Жезус забиває у третьому поспіль поєдинку ЛЧ.

Втім, нервіонці відповіли дуже швидко. Ракітіч навісив з кутового, а Гудель виграв другий поверх та переправив м'яч у сітку. Зінченко на поле так і не вийшов, а лондонці втримали перемогу.

2:1 – Арсенал піднявся на першу сходинку турнірної таблиці групи В (6 очок). Севілья розташувалася на третьому щаблі (2 пункти).

• Голи: 0:1 - 63 Мендес

Ворота «орлів» захищав український голкіпер Анатолій Трубін. У першому таймі португальська команда награла на 0,26 очікуваних голів, В Сосьєдада xG був трохи вищим – 0,39. На перерву пішли без забитих м'ячів.

На 63-й хвилині вийшов вперед іспанський клуб. Анхель Барренечеа зряче відпасував на Браїса Мендеса, а той зблизька розстріляв ворота Трубіна. Цей гол став вирішальним у поєдинку.

За всю гру український воротар виконав один сейв, запобіг 0,12 гола, віддав 21 з 26 (81%) точних пасів.

0:1 – для Бенфіки це третя поразка поспіль в ЛЧ. «Орли» маринуються на останній сходинці у квартеті D. Натомість реал Сосьєдад очолює цю групу (7 пунктів).