Друга поразка в групі. «Барселона» U-19 здолала «Шахтар» у матчі Юнацької ЛЧ

Футбол України 25 Жовтня, 17:13 409
Друга поразка в групі. «Барселона» U-19 здолала «Шахтар» у матчі Юнацької ЛЧ | 19-27
«Барселона» та «Шахтар» U-19 зійшлись у поєдинку 3-го туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Юнацька ліга УЄФА, груповий етап, 3-й тур

Барселона U-19 – Шахтар U-19 – 2:0

• Голи: Дарвіх, 15, Ернандес, 85

У першому таймі каталонці більше контролювали м'яч і частіше пробивали по воротах. Зрештою Ноа Дарвіх відкрив рахунок на 15-й хвилині. 17-річний талант, за якого Барса заплатила Фрайбургу 2,5 млн євро, розпочав гольову атаку класним закиданням у штрафний майданчик і сам же її завершив. Опинившись першим на добиванні, німець гарматним ударом з кількох метрів ледь не порвав сітку воріт Кравця.

Стартові 45 хвилин запам'ятались низьким ритмом гри і майже повною відсутністю моментів у Шахтаря. В активі підопічних Бєліка лише один дальній удар.

Після перерви «гірники» заграли сміливіше. Атакувальний потенціал Барси сильно ослаб після несподіваної заміни Дарвіха, який залишився у роздягальні. Шахтар нагнітав, проте не зумів довести до логічного завершення власні атаки.

Не забиваєш ти – забивають тобі. На 85-й хвилині Дані Родрігес розігнав швидку контратаку, яку завершив ударом головою Ернандес – 2:0. Барса у підсумку набрала 9 очок і продовжує очолювати групу. Шахтар йде третім (3 пункти), поступаючись ще й Порту (6). «Дракони» у паралельному матчі розбили Антверпен (4:1).