«Колос» - «Динамо»: орієнтовні склади команд

Динамо Київ 28 Жовтня, 10:11 1673
«Колос» - «Динамо»: орієнтовні склади команд | 19-27
У суботу 28 жовтня о 15:00 у Ковалівці на стадіоні «Колос» місцевий клуб прийматиме київське «Динамо».

Колос

До попереднього туру підопічні Ярослава Вишняка не могли здобути перемогу у 7 матчах поспіль. Але тиждень тому вони досягли успіху в Олександрії, обігравши господарів поля з рахунком 1:0. Тоді переможний м'яч наприкінці першого тайму забив Валерій Лучкевич. Додамо, що починаючи з 54-ї хвилини «Колос» догравав зустріч у меншості після вилучення Кирила Попова. Зрозуміло, тепер цей футболіст не зможе допомогти своїм партнерам у грі з «Динамо».

Динамо

А от кияни два останні поєдинки йшли з поля переможеними. Спершу вони програли у Житомирі місцевому «Поліссю» з рахунком 2:3, а в 11 турі зазнали поразки від «Дніпра-1» 0:1. Такої невдалої серії у «Динамо» не було вже давно.

Але, що цікаво: навіть після цих двох невдач підопічні Мірчі Луческу за втраченими очками все ще перебувають у групі лідерів. Вони йдуть нарівні з «Шахтарем» та «Дніпром-1».

Статистика матчів

В Українській Прем'єр-Лізі суперники провели 9 матчів. «Динамо» тут має велику перевагу, вигравши 6 разів. У «Колоса» лише одна перемога і двічі суперники зіграли внічию. Вражає різниця забитих та пропущених голів 23-5. Минулого сезону у першому колі на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського було зафіксовано нульову нічию. А у Ковалівці кияни здобули перемогу 3:0. Спочатку гри автоголом «відзначився» голкіпер «Колоса» Волинець, а після перерви Андрієвський та Волошин довели рахунок до великого.

Орієнтовні склади:

«Колос»: Фесюн, Ємець, Чорноморець, Бондаренко, Бурда, Лучкевич, Мілько, Демченко, Дієго, Безбородько, Ільїн

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Попов, Сирота, Дубінчак, Бражко, Андрієвський, Беніто, Буяльський, Волошин, Ванат

«Колос» – «Динамо»: де дивитися матч