Футбол України 28 Жовтня, 16:19 462
«Кривбас» розтрощив СК «Дніпро-1» – дует Кузика і Кожушка створив феєрію, Лєднєв змарнував пенальті | 19-27
​Кривбас зустрівся з СК Дніпро-1 у матчі 12-го тру УПЛ.

УПЛ. Тур 12

Кривбас – СК Дніпро-1 – 3:0

• Голи: Кожушко, 11, 51, Кузик, 41

Кривбасу вдалося досить швидко відкрити рахунок – вже на 11-й хвилині Кожушко забив після передачі Кузика. Під завісу тайму автор асисту відзначився забитим м'ячем, подвоївши перевагу господарів. Загалом у першій 45-хвилинці криворіжці відзначилися дуже потужною грою.

По перерві темп гри дещо знизився, проте підопічним Вернидуба все ж вдалося забити швидкий гол. На 51-й хвилині Кожушко, знову з передачі Кузика, оформив дубль. СК Дніпро-1, створюючи небезпеку, намагався відквитати бодай гол. На 85-й хвилині гостям випала така можливість – Кривбасу призначили пенальті. Реалізувати взявся Лєднєв, однак змарнував шанс, пробивши вище воріт.

У підсумку Кривбас продовжив очолювати УПЛ, маючи в активі 26 балів. Друге місце посідає Полісся (23), а третє Шахтар (21). Натомість СК Дніпро-1 розташувався на четвертій сходинці (21 пункт).