Думки після матчу «Колос» - «Динамо»

Динамо Київ 28 Жовтня, 17:27 1468
Думки після матчу «Колос» - «Динамо» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий розібрав черговий матч «біло-синіх», який закінчився нічиєю (1:1) із Колосом.

Стисло після першого тайму (0:1):

• стандартний початок, як в шахової партіі, Колос певно вирішив налякати Динамо, бо аж занадто сміливо сходили тричі в атаку та здійснили спробу блокування передачі…Бущана (!)
  • поступово гра заспокоїлася і почався звичний характерний матчам Динамо сумбур
  • вже навіть Колос відверто зневажає Динамо, бо Бущан під тиском віддав понад 3 передачі за 15 хвилин, а хто забув, то Колос зазвичай ховається в автобусі, тож ця сміливість пряма ознака зневаги до нинішнього рівня суперника
  • перед грою задавав питання, а хто зіграє матч усього свого життя, то вже є кілька кандидатів, якщо гол Тимчика зарахують, то вважайте його одним з таких; зарахували, кияни стали на крок ближчими до створення найгучнішої сенсації туру (0:1)
  • після голу у наступні хвилин 15 не відбувалося нічого, окрім ЖК Ванату, Динамо не демонструвало готовності розвинути успіх, Колосу без стандартів залишалося лише сподіватися на техніку Дієго
  • було дивно чути від діда «аут», коли Дієго впав після дуелі з Поповим в повітрі, розмʼяк дід на старість
  • Дубінчак поки мій найперший претендент на гравця матчу, коли ти не Ярмоленко чи Буяльський, то маєш ригати кожен епізод та кожен момент, щоб залишатися конкурентним в УПЛ; Влад ригає, більш того проскакують і якісні ігрові рішення в режимі реального часу
  • метушня та сумбур киян з мʼячем плюс стандарти Колосу - найяскравіші враження від першого тайму
  • в киян на полі немає ні Буяльського, ні Волошина, зіграли по секунд 20 обидва, в перерві треба щось корегувати

Стисло після другого тайму (1:1):

• другий тайм починається із сумубуру, наче перший і не закінчувався, #фортецяПопов не зіграв в мʼяч, молодий Волошин вчасно не сів, Дубінчак не встиг із вузької позиції перелаштуватися, а Лучкевич довів, що він не палка, бо це вдруге поспіль влучає щось неймовірне (1:1)
  • позаду 10-12 хвилин тайму, а згадати бодай одну якусь цікаву комбінацію киян не можу, усе якось або банально, або просто криво виконано; от лише на 58ʼ (поперечина Караваєва розіграли, як люди)
  • Волошин сьогодні геть неуважний, це тупо потрапляти в офсайд при виносах Бущана від власних воріт, але немає на лавці Кабаєва, все одно ж відчуття, що не!дограє…
  • Ванат, Ванат, Ванат…тепер проти Шахтаря не буде ще 0.5 футболіста…
  • КолосТime - це як DameTime, але у футболі, стандарти та навала в останні 10-15 хвилин це їх фішка, якщо Динамо вистоїть, то це неабияке досягнення для нинішнього Динамо
  • ІМС, відпустіть кудись Бую взимку, хай вже не мучиться, заслужив дожити футбольного віку десь в не такому Богом забутому місці, як колгосп зі столичної метрополії
  • а Динамо вистояло, з чим усіх вболівальників киян вітаю, хз чому у багатьох так підгоріло через превʼю, от по факту, я хіба в ньому якось сильно спиздів?
  • хіба Колосу респект за спробу грати більш розкуто, ніж зазвичай; було більше звичного спроб тиску, та менше часу в глухому захисті; довели, що успіх любить сміливих