Юрій Вернидуб: «Попереду у нас важливі матчі – з «Поліссям» та «Динамо»

Футбол України 28 Жовтня, 22:46 421
Юрій Вернидуб: «Попереду у нас важливі матчі – з «Поліссям» та «Динамо» | 19-27
Наставник «Кривбаса» прокоментував перемогу над «Дніпром-1» (3:0) у 12-му турі УПЛ.

»Непоганий матч у нашому виконанні, а також у виконанні «Дніпра-1». Так вийшло, що розпочали з запізненням. Це вплинуло десь на обидві команди. У першому таймі ми грали за вітром, діяли дуже непогано, забили два хороших голи. Проводили швидкі атаки, а у «Дніпра-1» практично не було моментів.

Дуже переживав за другий тайм, налаштовував хлопців, що треба дуже добре зіграти у захисті. Адже суперник має у своєму розпорядженні дуже швидких футболістів. Це Лєднєв, Філіппов, Гуцуляк. Є виконавці, які можуть віддати хорошу передачу. Це Піхальонок, Рубчинський, Бабенко. Але наші гравці з цим впорались, розпочали другий тайм також з позиції сили.
І почали проводити хороші контратаки. Одна з них завершилась третій забитим мʼячем. Потім, можна сказати, десь догравали. Хоча у «Дніпра-1» можна відзначити моменти, коли «Кривбас» відбився. Й пенальті нам не забили, але це футбол. Сьогодні перемогли ми, треба порадіти цьому, та швидше про це забувати, адже попереду не менш серйозні матчі: 6 листопада у Житомирі, на моїй Батьківщині, з «Поліссям», а 12-го з «Динамо». Два важливих поєдинки», – сказав Вернидуб.

Після 12-ти турів «Кривбас» очолює турнірну таблицю, маючи в активі 26 очок.