Мюллер установив унікальний рекорд завдяки своєму голу у ворота «Дармштадта»

Світовий футбол 29 Жовтня, 15:12 408
Мюллер установив унікальний рекорд завдяки своєму голу у ворота «Дармштадта» | 19-27
У вчорашньому поєдинку між “Баварією” та “Дармштадтом” мюнхенці забили супернику вісім голів без відповіді.

Шостим м’ячем відзначився Томас Мюллер – через шість хвилин після свого виходу на заміну.

34-річний півзахисник став першим гравцем в історії “Баварії”, котрий відзначився принаймні одним голом у 15 різних сезонах Бундесліги. Він обігнав Герда Мюллера, Клауса Аугенталера та Мехмета Шолля, у котрих по 14 результативних сезонів.

Єдиним розіграшем чемпіонату, коли Мюллер не забив хоча б один гол, був у сезоні 08/09 рр. Однак тоді Томас провів лише 28 хвилин у чотирьох матчах. Загалом на його рахунку 145 голів і 200 асистів у 450 зустрічах Бундесліги.

У поточному сезоні Мюллер провів всього 267 хвилин у восьми матчах. На його рахунку п’ять результативних дій (1+4).

Томас перебуває у структурі “Баварії” з 2000 року. Його контракт з клубом розрахований до кінця цього сезоні.