«Я не розумію, як Забарний став гравцем збірної»: реакція вболівальників «Борнмута» на першу перемогу в АПЛ

Світовий футбол 29 Жовтня, 16:34 17821
«Я не розумію, як Забарний став гравцем збірної»: реакція вболівальників «Борнмута» на першу перемогу в АПЛ | 19-27
«Борнмут», у складі якого виступає Ілля Забарний, здобув першу перемогу в сезоні АПЛ, обігравши «Бернлі». Фанати англійського клубу прокоментували гру українця та результат.

У суботу, 28 жовтня, Борнмут на своєму полі із рахунком 2:1 обіграв Бернлі у матчі 10-го туру АПЛ. Ця перемога стала першою для команди Андоні Іраоли в нинішньому сезоні чемпіонату.

Український центральний захисник Ілля Забарний вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Вболівальники Борнмута прокоментували виступ футболіста збірної України та його команди.

«Данго був жахливим. Він справді не може знайти себе, на відміну від інших 10 сьогодні. Добре, дев'яти. Я все ще не розумію, як Забарний став гравцем збірної», – @babyduck999.

«У нас справді є щось особливе, коли ця команда згуртована. Які чудові молоді таланти! Іраола виглядає так, ніби він майже знає, яка стартова 11-ка найкраща для нього», – @Liam_AFCB.

«Борнмут виграв футбольну гру, це не сон», – @PATRICKAFCB.

«Гарна, дуже гарна гра від Борнмута», – @bibekdas60164.

«Досить іронічно, враховуючи кількість вінгерів в команді, що найнебезпечніший з них – це перероблений форвард, але кожного разу, коли я спостерігав за Антуаном Семеньо цього сезону, я був надзвичайно вражений», – @RobMeech.

«Я продовжуватиму підтримувати Іраолу, доки йому не буде надано справжнів можливостей для успіху», – @KirkTovey.

«Навіть якщо ми вилетемо в цьому сезоні, я думаю, що Іраола буде тим, хто зможе підняти нас на висоту. Навряд чи ми зможемо отримати кращого тренера», – @b_afcb.