Світовий футбол 29 Жовтня, 20:25 270
«Аякс» встановив історичний антирекорд, зганьбившись в п'ятому матчі поспіль – легендарний клуб впав на самісіньке дно   | 19-27
Амстердамці жахливо стартували в чемпіонаті. У Аякс лише одна перемога, яка була зафіксована ще на початку серпня.

Ередивізі, 10 тур

ПСВ – Аякс – 5:2

Голи: Лосано, 20, 60, 72, де Йонг, 49, Саібарі, 52 – ван ден Боомен, 10, Броббей, 40

Гості швидко відкрили рахунок, завдяки голу новачка команди Бранко ван ден Боомена. Але втримувати перевагу довго не вдалося. ПСВ зрівняв через 10 хвилин. До перерви Аякс вийшов вперед. В другому таймі амстердамці повністю провалилися, дозволивши господарям забити три голи.

Вперше у своїй історії амстердамці програли п'ять матчів поспіль в Ередивізі. Загалом Аякс не вигравав в 10 матчах поспіль – сім поразок та три нічиїх.

Наразі Аякс перебуває на останньому місці з 5 балами. ПСВ лідирує в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 30 очок.