Збірна України 30 Жовтня, 17:23 647
Молодіжна жіноча збірна України перемогла Північну Македонію: футболістки посіли перше місце у відборі до Євро | 19-27
Сьогодні молодіжна жіноча збірна України у вірменському місті Армавір провела третій поєдинок першого раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року (WU-19) у Лізі В.

Євро-2024 (WU-19). Перший раунд відбору. Ліга В. Група 4.

Північна Македонія (WU-19) – Україна (WU-19) – 1:2 (1:2)

• Голи: Села, 5 – Радіонова, 17 (з пенальті), Сербук, 28.

Молодіжна жіноча збірна України провела останній матч кваліфікації до Євро-2024.

Раніше наша команда розгромила Вірменію (6:0) та Люксембург (6:0). Для того, аби посісти першу сходинку в групі, українкам було достатньо нічиєї з Північною Македонією.

Македонія відкрила рахунок уже на п'ятій хвилині, але в першому таймі Україна вийшла вперед. Спершу Радіонова реалізувала пенальті, а потім відзначилася Сербук.

Здобувши три перемоги, українки посіли першу сходинку в групі та навесні 2024 року виступатимуть у Лізі А.

Жеребкування другого раунду відбору відбудеться в грудні.