Футбол України 1 Листопада, 16:53 459
Хет-трик, п’ять голів і феєричний виліт: «Зоря» зазнала розгрому від «Чорноморця» у Кубку України | 19-27
В рамках 1/4 фіналу Кубка України «Зоря» зустрічалася з «Чорноморцем». Команда Романа Григорчука святкувала перемогу над підопічними Валерія Кривенцова (4:1).

Кубок України. 1/4 фіналу.

Чорноморець – Зоря – 4:1 (2:0)

• Голи: Штогрін, 21, 33, 73, Васильєв, 58 – Герреро, 80.

У середу, 1 листопада, одеський Чорноморець приймав луганську Зорю в матчі 1/4 фіналу Кубка України.

Команди вже зустрічались між собою цього сезону: у дев'ятому турі УПЛ між ними була зафіксована нічия (0:0). Проте у кубковому поєдинку голів було забито значно більше.

Вже в першій половині гри комфортну фору для команди Романа Григорчука забезпечив нападник одеситів – Андрій Штогрін. 24-річний форвард оформив дубль у воротах Микити Турбаєвський.

Третій гол в матчі було забито в другому таймі. Цього разу відзначився Олександр Васильєв з передачі Зігі Бадібанги.

На 73-й хвилині матчу Штогрін оформив хет-трик, забивши з передачі Самсона Ієде.

За команду Валерія Кривенцова єдиним голом відзначився Едуардо Герреро.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Миколи Балакіна зафіксував розгромну перемогу команди Григорчука на стадіоні «Чорноморець».