Світовий футбол 1 Листопада, 18:39 6729
Маліновський вийшов на заміну і одразу віддав переможний асист: Руслан вивів «Дженоа» до 1/8 фіналу Кубку Італії | 19-27
В рамках 1/16 фіналу Кубку Італії «Дженоа» зустрічалася з «Реджаною». Команда українського півзахисника Руслана Маліновського святкувала перемогу в овертаймі (2:1 ).

Кубок Італії. 1/16 фіналу.

Дженоа – Реджана – 2:1 (0:1)

• Голи: Хапс, 53, Гудмундссон, 99 – Варела Джаманка, 37.

У середу, 1 листопада, Дженоа приймала команду Серії В Реджану в матчі 1/16 фіналу Кубку Італії.

Рахунок в матчі на 37-й хвилині неочікувано відкрив півзахисник гостей Мухамед Варела Джаманка.

У другому таймі рахунок зрівняв Ріджесіано Хапс, відзначившись з передачі Георге Пушкаша.

Матч перейшов у овертайм і на полі на 97-й хвилині з'явився український півзахисник Руслан Маліновський. А вже за дві хвилини українець асистував Альберту Гудмундссону, який встановив остаточний рахунок у грі.

На 113-й хвилині після перегляду VAR через офсайд було скасовано гол, який забив хавбек Реджани Маноло Портанова.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Альберто Санторо зафіксував перемогу команди Маліновського на «Стадіо Луїджі Ферраріс».