Світовий футбол 2 Листопада, 08:44 717
2 з 4 команд українців у чвертьфіналі Кубка ліги: хто пройшов далі, оцінки за матч та майбутні суперники | 19-27
Відразу після матчів відбулося жеребкування 1/4 фіналу Кубка англійської ліги.
Оцінки

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 57 хвилин, після чого був замінений на Такехіро Томіясу.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку в 6.1 балів. Такий показник Олександра є одним із найгірших в «Арсеналі». Нижче оцінка тільки у Едді Нкетіа (5.8), Аарона Ремсдейла (5.6) та Бена Вайта (5.5).

Український захисник «вишень» Ілля Забарний вийшов у стартовому складі команди та провів на полі весь поєдинок.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку в 6.1 балів. Такий показник Іллі є найгіршим серед усіх гравців, які вийшли в основі двох клубів. Такий самий бал і у партнера Забарного по захисту Адама Сміта.

Український захисник господарів Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі команди та відіграв увесь поєдинок.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку у 7.0 балів.

Легендарний Ешлі Янг, який забив 3-й м'яч для Евертона, отримав 7.9.

Жеребкування 1/4 фіналу Кубка ліги

Суперників у наступній стадії довідалися команди, за які виступають українські футболісти.

Челсі із Михайлом Мудриком зіграє проти Ньюкасла.

Евертон із Віталієм Миколенком побореться за вихід до півфіналу з Фулхемом.