Футбол України 2 Листопада, 19:19 463
«Ворскла» розтрощила «Оболонь» в 1/4 Кубка України – відомі імена всіх півфіналістів | 19-27
У чвертьфіналі Кубка України «Ворскла» розгромила «Оболонь».

Кубок України. Чвертьфінал

Оболонь Ворскла – 0:3

• Голи: Степанюк, 27, Кане, 44, Бацула, 69

В середині першого тайму дует лідерів Ворскли склепав гол-красень. Скляр розкішною розрізною передачею прошив усі оборонні редути «пивоварів», і Степанюк ударом в один дотик майстерно переграв голкіпера. Лавка гостей аплодувала стоячи.

Під завісу тайму полтавці подвоїли рахунок. Степанюк холоднокровно прийняв м'яч у карній зоні суперника і відпасував на Кане, який з-за меж штрафного пробив низом – воротар Оболоні не зміг впоратися з доволі простим ударом.

По перерві підопічні Віктора Скрипника довели рахунок до розгромного. Відзначився Бацула, а другий асист у актив записав Степанюк. Блискучий матч форварда полтавської команди.

3:0 – Ворскла яскраво виходить у півфінал Кубка України.