Світовий футбол 4 Листопада, 21:44 224
«Інтер» переграв «Аталанту» в непростому поєдинку та збільшив відрив на вершині Серії А | 19-27
Аталанта та Інтер провели гру в рамках 11-го туру чемпіонату Італії.

Серія А, 11 тур

Аталанта – Інтер – 1:2

• Голи: Скамакка, 61 – Чалханоглу, 40, Мартінес, 58

Протягом першого тайму команди не поступалися одна одній на полі. Після низки небезпечних моментів Інтер отримав право на пробиття пенальті – Муссо збив суперника з ніг. Чалханоглу впевнено реалізував 11-метровий удар.

Вже по перерві Мартінес подвоїв перевагу «нерадзуррі». Мхітарян асистував, а Лаутаро завдав удару з далекої відстані. Аталанті вдалося швидко відквитати один м'яч, автором якого став Скамакка. Боротьба на полі тривала до останніх хвилин, проте рахунок на табло залишився незмінним.

Таким чином, Інтер впевнено очолює Серію А (28 очок), позаду Ювентус (23) та Мілан (22). Аталанта перебуває на 5-му місці (19 пунктів).