Світовий футбол 5 Листопада, 16:10 260
Форвард збірної Іспанії зніс монітор VAR після скасованого пенальті на 90+10 – відеоогляд матчу «Сельта» – «Севілья» – 1:1 | 19-27
«Севілья» та «Сельта» не змогли виявити сильнішого у поєдинку 12-го туру Ла Ліги, а кінцівка гри вийшла скандальною через скасований пенальті.

Сельта повела в рахунку на 22 хвилині – Аспас навісом зі штрафного знайшов голову Старфельта у карному майданчику Севільї. По перерві галісійці залишились у меншості – Тапія отримав другу жовту картку.

Основна драма розгорнулась наприкінці гри. Ен-Несірі зрівняв рахунок на 84 хвилині, зреагувавши на невдалий рикошет від Мінгеси. А на 90+10 Сельта претендувала на пенальті після падіння Дотора. Арбітр переглянув повтор на VAR, що обурило гравців Сельти, зокрема, Яго Аспаса, який у гніві перевернув монітор.