Світовий футбол 7 Листопада, 21:51 546
«Боруссія» Д перемогла «Ньюкасл» і закрутила інтригу в групі смерті Ліги чемпіонів | 19-27
Дортмундська Боруссія здобула другу поспіль перемогу на груповому етапі Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Група F. 4 тур

Боруссія Д – Ньюкасл – 2:0

• Голи: Фуллькруг, 26, Брандт, 79

Німецький клуб Боруссія Д вдома розібралася із Ньюкаслом, який після тривалої перерви повернувся у найпрестижніший клубний турнір Європи. У середині першого тайму Ніклас Фуллькруг ледь не самотужки організував перший гол у матчі. Саме німецький нападник виграв боротьбу після вкидання з-за бокової лінії.

Далі Ніклас ще двічі торкався м'яча для розвитку майбутньої гольової атаки. А четвертим дотиком поставив логічну крапку – відправив м'яч у сітку воріт Ніка Поупа після зворотної передачі Забітцера вже у штрафному майданчику.

Загалом, Ніклас Фуллькруг відіграв 86 хвилин і залишив поле на старті наступної хвилини. Але це відбулося вже за рахунку 2:0 на користь господарів.

Так, на 79-й хвилині Адеємі виграв підбирання після кутового у виконанні гравців Ньюкасла. Здавалося, що моложий німецький нападник затримався з м'ячем на лінії власного карного майданчика. Однак Карім помітив забігання Брандта і видав шикарну передачу на чужу половину поля. Юліна підхопив м'яч трохи лівіше від центру. І, зробивши хибний рух ніби збирається виконати пережачу парнеру, обіграв захисника і відправив снаряд у дальній кут. У підсумку перемога Боруссії 2:0.

Відтак інтрига в групі смерті максимально закручується. Після чотирьох турів у активі Боруссії Д 7 очок. На гру менше і 6 балів у ПСЖ. Ньюкасл залишається поки третім - 4 бали. У Мілана - 2 бали.