Світовий футбол 9 Листопада, 22:20 4906
Дебютант збірної України вперше забив у єврокубках, VAR-фіаско «Ліверпуля», Де Дзербі знову бив «Аякс»: Ліга Європи | 19-27
Відбулися матчі 4 туру Ліги Європи в групах В і Е.

Голи: Доннум, 36, Далінга, 58, Магрі, 76 – Кассерес, 74 (аг), Жота, 89

Аякс з новим тренером Джоном ван'т Схіпом здобув дві перемоги в чемпіонаті, але у єврокубках жахіття триває. Амстердамці знову поступилися Брайтону з рахунком 0:2. Успіх команді Де Дзербі принесла зв'язка Фаті-Адінгра, які обмінялися асистами. Брайтон зі 7 очками вискочив на вершину таблиці, чекаючи матчу АЕК – Марсель. Аякс має 2 пункти та залишається на дні.

ЛАСК ефектно набрав перші очки у групі Ліги Європи, розгромивши Уніон. Один з голів у активі Максима Таловєрова, який днями отримав дебютний виклик до збірної України. Легіонер ЛАСКа у потужному стрибку замкнув подачу партнера на кутовому. Для 23-річного Максима це перший гол у єврокубках за всю кар'єру.

Фаворитом на другу сходинку групи Е залишається Тулуза, яка несподівано перервала переможну серію Ліверпуля. Юрген Клопп нарешті поплатився за спробу пройти груповий етап ЛЄ напіврезервом. Англійці «горіли» 0:2, потім у бойовому складі двічі скорочували відставання до мінімуму, на 90+7-й хвилині зрівняли, але VAR зафіксував гру рукою. Ситуація у квартеті наступна: Ліверпуль 9 очок, Тулуза 7, Уніон 4 і ЛАСК 3.