«Сандерленд» обіграв «Бірмінгем», Русин відзначився результативною дією

Світовий футбол 11 Листопада, 17:11 392
«Сандерленд» обіграв «Бірмінгем», Русин відзначився результативною дією | 19-27
Український нападник Назарій Русин допоміг Сандерленду обіграти Бірмінгем в домашньому матчі 16-го туру Чемпіоншипу – 3:1.

Чемпіоншип. 16 тур

«Сандерленд» – «Бірмінгема» – 3:1

• Беллінгем (17), Сандерсон автогол (57), Аушиш (76) – Мійосі (30)

Форвард вийшов у стартовому складі господарів та відзначився асистом на Беллінгема на 17-й хвилині зустрічі. На 61-й хвилині українця замінили на француза Ба.

Зазначимо, що це перша результативна дія Русина за вісім ігор у складі першої команди Сандерленда. Раніше українець відзначився асистом у поєдинку молодіжної команди Сандерленда з Дербі Каунті U-21.

Нагадаємо, першого дня вересня 24-річний Русин перейшов у Сандерленд із Зорі, підписавши контракт на чотири роки з опцією пролонгації ще на сезон. За луганський клуб у сезоні, що стартував, він встиг зіграти два матчі в УПЛ (останній — 6 серпня), забив один гол.

Сандерленд займає шосте місце в Чемпіоншипі. 25 листопада Чорні коти зіграють на виїзді із Плімутом.